EN
Anasayfa Biz Kimiz İşimiz Fuarlar İletişim

Ekip Tekstil, 32 seneyi aşan tecrübesi ile fantezi kumaş konusunda her zaman sektörde lider firma konumunda olmuştur. Her sezon için yeniden hazırlanan yerli ve ithal kumaşlardan oluşan koleksiyonuyla, modayı takip eden tüm hazır giyim markalarına en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ekip Tekstil, 1985 yılında kadın giyim koleksiyonuna yönelik hizmet veren bir kumaş mağazası olarak açılmıştır. Zengin koleksiyonu ve hızlı servis anlayışı sayesinde; yurtdışındaki firmalar,  ihracatçı konfeksiyoncular ve acentalar tarafından da tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Günümüzde erkek ve kadın modasının birbirine yakınlaşması nedeniyle, modern çizgisi olan seçkin erkek giyim markaları da Ekip Tekstil‘in müşterileri arasında yer almaya başlamışlardır. Kalite ve servis anlamında sunduğu yüksek standartlarla sektörün hep bir adım önünde olan firmamız, son yıllarda fantezi kumaşlarda trend yaratarak modayı yansıtma konusunda da öncü konumuna gelmiştir.

Ekip Tekstil Şubat 2005’te mağazacılığı bırakarak, daha iyi bir çalışma ortamı yaratmak, müşterilerini daha iyi ağırlamak ve onlara daha kaliteli servis vermek amacıyla ofis hayatına geçmiştir. 2016 yılında da yine servis kalitesini yükseltme amacıyla depo ve ofisi aynı binada birleştirmiştir. Günün şartlarına göre her geçen gün büyümeyi sürdürmüş, kadrosunu dinamik bir ekiple genişleterek hızlı servis anlayışını hep en üst seviyede tutmuştur.